Klinkier Na Komin Ogłoszenia

Znaleźliśmy dla Ciebie mnóstwo ogłoszeń powiązanych z wyszukiwanym przez Ciebie hasłem. Przeglądaj dopasowane oferty materiałów budowlanych.

  • Klinkier Komin itp. CRH Kalahari Ton + gratis
    Lokalizacja: Leszno

    Klinkier,cegła klinkierowa Kalahari Ton + gratis. Sprzedam nową nie używaną cegłę jako pozostałość po budowie kominów.Cegła klinkierowa Kalahari Ton pełna i tzw.kratówka o wymiarze zew, - 250 X 120 X 65. - cegła pełna CRH Gozdnica - 37szt. - cegła tzw.kratówka CRH Gozdnica - 167szt. Gratis dodaję półtora worka zaprawy do murowania cegły klinkie...


  • Cegła klinkierowa -klinkier kominy/ogrodzenia perferowana
    Lokalizacja: Przystajń

    Witam, Sprzedam cegłę klinkierową pięcioszczelinową oraz perferowaną doskonale nadającą się na kominy/ogrodzenia itd. Różne oddcienie, różne rodzaje. Posiadam w sprzedaży duży asortyment cegieł/płytek/bruku z klinkieru. Cena OD 0,99zł zł za wyrób....


KLINKIER NA KOMIN - Ceny

Jesteś ciekaw, ile kosztują wybrane przez Ciebie materiały? Kliknij na ogłoszenie i dowiedz się szczegółów powiązanych z hasłem: Klinkier Na Komin. Ogłoszenia kupna i sprzedaży. Być może interesuje Cię zakup większej ilości?

KLINKIER NA KOMIN - Wymiary

Jednym z kluczowych faktów na temat materiałów budowlanych, jest możliwość kupienia próbek - testerów. Pasujące wymiarowo elementy możesz połączyć w większy komplet. Kliknij na jedną z ofert i dowiedz się szczegółów. Ogłoszenia dodawane przez osoby i firmy z całej Polski.