Płytki Klinkierowe Na Schody Ogłoszenia

Znaleźliśmy dla Ciebie mnóstwo ogłoszeń powiązanych z wyszukiwanym przez Ciebie hasłem. Przeglądaj dopasowane oferty materiałów budowlanych.

  • podłoga płytki klinkierowe schody taras
    Lokalizacja: Głogów

    PODŁOGA płytka klinkier PRZECENA mrozoodporne kolor kosmo (cieniowana wiśnia) do kompletu trep prosty z ryflem o wymiarach: długość 300 mm szerokość 300 mm grubość 11 mm Płytki stopnicowe - zdjecia realne DO KOMPLETU PŁYTKI COKOŁOWE,PODSTOPNIE, ELEWACJE, PARAPETY (OKAPNIKI) Mamy w sprzedaży do kompletu w tym samym kolorze: płytkę podło...


  • Płytki klinkierowe Paradyż na schody, taras
    Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

    Mam do sprzedania mrozoodporne płytki klinkierowe firmy Paradyż -kolor Sophistic Beige. Płytka bazowa 30x30. Ilość paczek 9 (w paczce 0,99 m2 - 11szt.) Cena za paczkę: 30zł Informacje: Wymiar: 300x300x11 mm Przeznaczenie: schody, taras, elewacja Powierzchnia: Matowa Klasa ścieralności: IV Antypoślizgowość: R10 Gatunek: 1...


PłYTKI KLINKIEROWE NA SCHODY - Ceny

Jesteś ciekaw, ile kosztują wybrane przez Ciebie materiały? Kliknij na ogłoszenie i dowiedz się szczegółów powiązanych z hasłem: Płytki Klinkierowe Na Schody. Ogłoszenia kupna i sprzedaży. Być może interesuje Cię zakup większej ilości?

PłYTKI KLINKIEROWE NA SCHODY - Wymiary

Jednym z kluczowych faktów na temat materiałów budowlanych, jest możliwość kupienia próbek - testerów. Pasujące wymiarowo elementy możesz połączyć w większy komplet. Kliknij na jedną z ofert i dowiedz się szczegółów. Ogłoszenia dodawane przez osoby i firmy z całej Polski.