Płytki Klinkierowe Na Taras Ogłoszenia

Znaleźliśmy dla Ciebie mnóstwo ogłoszeń powiązanych z wyszukiwanym przez Ciebie hasłem. Przeglądaj dopasowane oferty materiałów budowlanych.

  • podłoga płytki klinkierowe schody taras country wiśnia CERRAD
    Lokalizacja: Głogów

    PODŁOGA płytka klinkier PRZECENA mrozoodporne kolor kosmo (cieniowana wiśnia) czerwony brąz do kompletu trep prosty z ryflem o wymiarach: długość 300 mm szerokość 300 mm grubość 11 mm Płytki stopnicowe - zdjecia realne DO KOMPLETU PŁYTKI COKOŁOWE,PODSTOPNIE, ELEWACJE, PARAPETY (OKAPNIKI) Mamy w sprzedaży do kompletu w tym samym kolorz...


  • WYPRZEDAŻ Płytki klinkierowe 294x294x10 mm GRAFIT "NERO" Balkony Taras
    Lokalizacja: Jaworze

    WYPRZEDAŻ OSTATNICH SZTUK PŁYTKA PODŁOGOWA KLINKIEROWA "NERO" Producent: STROHER Wymiary: 294x294x10 mm Zapotrzebowanie: 11 sztuk / 1m2 Nasiąkliwość: do 4 % MROZOODPORNA ANTYPOŚLIZGOWA R 10 GATUNEK: I Opakowanie: 11 sztuk Cena brutto: 5,80 zł / 1 sztuka Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski. Jeżeli są Państwo zainteresowani in...


PłYTKI KLINKIEROWE NA TARAS - Ceny

Jesteś ciekaw, ile kosztują wybrane przez Ciebie materiały? Kliknij na ogłoszenie i dowiedz się szczegółów powiązanych z hasłem: Płytki Klinkierowe Na Taras. Ogłoszenia kupna i sprzedaży. Być może interesuje Cię zakup większej ilości?

PłYTKI KLINKIEROWE NA TARAS - Wymiary

Jednym z kluczowych faktów na temat materiałów budowlanych, jest możliwość kupienia próbek - testerów. Pasujące wymiarowo elementy możesz połączyć w większy komplet. Kliknij na jedną z ofert i dowiedz się szczegółów. Ogłoszenia dodawane przez osoby i firmy z całej Polski.