Tanie Płytki Podłogowe Ogłoszenia

Znaleźliśmy dla Ciebie mnóstwo ogłoszeń powiązanych z wyszukiwanym przez Ciebie hasłem. Przeglądaj dopasowane oferty materiałów budowlanych.

 • TANIE płytki PODŁOGOWE - duży wybór !!!
  Lokalizacja: Jedlnia-Letnisko

  Centrum Ceramiki Budowlanej oferuje do sprzedaży PŁYTKI PODŁOGOWE klinkierowe, mrozoodporne duży wybór cena od 15 zł/m2 - ZAPYTAJ !!!...


 • Tanie płytki podłogowe 15.5/62 cena 25zł m2
  Lokalizacja: Krasocin

  posiadam do sprzedania płytki podłogowe oraz ścienne 2, 3 gat. w cenie od 8zł,możliwość wystawienia faktury wat....


 • Tanie płytki podłogowe drewnopodobne Arke Paradyż 45x45 SPRAWDZ
  Lokalizacja: Oborniki

  Płytki podłogowe drewnopodobne Arke Paradyż 45x45 G2 OKAZJA !!! Rodzaj: Płytki Podłogowe Format: 45 x 45 cm Grubość: 9 mm Do Zastosowania: Na zewnątrz i wewnątrz Przeznaczenie: Łazienka, Taras, Kuchnia, Balkon, Elewacja, Schody oraz Hol Powierzchnia: satyna Technologia: Gres szkliwiony Dokumenty: Certyfikat zgodności, Atest higieniczny, C...


TANIE PłYTKI PODłOGOWE - Ceny

Jesteś ciekaw, ile kosztują wybrane przez Ciebie materiały? Kliknij na ogłoszenie i dowiedz się szczegółów powiązanych z hasłem: Tanie Płytki Podłogowe. Ogłoszenia kupna i sprzedaży. Być może interesuje Cię zakup większej ilości?

TANIE PłYTKI PODłOGOWE - Wymiary

Jednym z kluczowych faktów na temat materiałów budowlanych, jest możliwość kupienia próbek - testerów. Pasujące wymiarowo elementy możesz połączyć w większy komplet. Kliknij na jedną z ofert i dowiedz się szczegółów. Ogłoszenia dodawane przez osoby i firmy z całej Polski.